ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro Jarmila Geryková.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Štramberk
  • Přidáno: 4. 5. 2024

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(z:2.5.2024 Nástup ihned nebo dohodou.

Nabízíme volné pracovní místo číšníka/servírky v Obecní hospůdce v kulturním domě v malebném městečku Štramberk, atraktivním pro turisty z celého světa.

Náplň práce:
-  obsluha, běžný úklid v rámci směny, příprava občerstvení

Požadavky:
-  flexibilita, svědomitost, optimismus a úsměv na tváři

Výhody: bonusy, prémie, strava

Kontakt: Jarmila Geryková, telefonicky kdykoliv na č.: 774 069 473. Životopis zašlete na e-mail: gerykovajarka@email.cz

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 24 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon774 069 473