ZpětVycentrovat mapu

Operátor/ka výroby v strojírenském průmyslu (Lanškroun)

Nabídka práce na volnou pozici pro Amikov job, s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Plucárna 3560/1, Hodonín (Lanškroun), 695 01
  • Přidáno: 18. 3. 2024

Náplň práce:
• Práce v strojírenském průmyslu,
• Výroba kombinovaných nástrojů, vstřikovacích forem a náhradních dílů pro další výrobu ložisek
• práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů
• 3 směnný provoz 7,5 hod/směnu

• Робота в машинобудівній галузі,
• Виробництво комбінованого інструменту, ливарних форм і запчастин для подальшого виробництва підшипників
працювати в міжнародній компанії, яка має цікаву систему пільг
• Робота в 3 зміни 7,5 годин/зміна

Co od Vás očekáváme:
• manuální zručnost, fyzická zdatnost
• samostatnost, zodpovědný přístup k práci

• спритність рук, фізична підготовленість
• самостійність, відповідальний підхід до роботи

Co Vám můžeme nabídnout:
• Výhodné platové podmínky 149-160 Kč/hod + 40 Kč/hod příplatek za noční + 20 Kč/hod příplatek za odpolední směny + příplatek za svatek 100 %
• Možnost ubytování
• Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
• místo výkonu práce Lanškroun

• Вигідні умови заробітної плати 149-160 крон/год + 40 крон/год доплата за нічні зміни + 20 крон/год доплата за післяобідні зміни + 100% доплата за вихідні
• Можливість проживання
• Робота в стабільній компанії за основними трудовими відносинами
• місце виконання роботи Ланшкроун

* povinná položka

Telefon+420737443533
Webhttp://www.amikov.com