ZpětVycentrovat mapu

Dělník ve výrobě (m/ž)

Nabídka práce na volnou pozici pro EUROPA Union Service a.s..

  • lokalita: Plzeňská, Tachov, 34701, Plzeňský kraj
  • Přidáno: 16. 4. 2024

Pro firmu Rotarex v Tachově hledáme dělníky do výroby (m/ž)

Náplň práce
obsluha strojů a zařízení
výroba a kompletace plynových regulátorů a ventilů
plnění zadaných úkolů dle stanovených plánů výroby

Požadujeme
velmi dobrá znalost českého jazyka (porozumění, čtení, mluvení)
práce na 3 směny
manuální zručnost
dodržování pracovních postupů podle návodek
orientace v technické dokumentaci - velkou výhodou

Nabízíme
stabilní zaměstnání
140 Kč/hod. + povinné příplatky
bonusy + odměny
možný kariérní růst
5 týdnů dovolené
závodní stravování
multipass (stravenky a flexipass)

* povinná položka