Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Nabídka práce na volnou pozici pro Město Doksy.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: náměstí Republiky 193, Doksy, 47201
  • Přidáno: 24. 3. 2024

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace:

UpresnujiciInformace(Podrobnosti k inzerované pozici, vzor přihlášky a osobního dotazníku jsou na webových stránkách města www.doksy.com. Požadujeme splnění zákonných a kvalifikačních předpokladů.
Náplň práce:
- koordinace přípravy a realizace investičních (převážně stavebních) projektů, financovaných z městských nebo dotačních prostředků
- příprava a zpracování podkladů pro projektovou přípravu a administraci veřejných zakázek, koordinace a zajištění inženýrské činnosti apod.
- agenda administrace a vyúčtování tuzemských i evropských dotací a projektů
- aktivní součinnost s dodavateli a smluvními partnery investičních akcí
- řešení majetkoprávních vztahů pro potřeby investičních záměrů
- příprava smluvních vztahů s dodavateli, technickým a autorským dozorem apod
Jiné požadavky:
- technické myšlení, základní orientaci v projektové a stavební dokumentaci a v rozpočtech
- aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost, důslednost
- pečlivost, výborné organizační a koordinační dovednosti
- zkušenosti z oblasti investiční přípravy nebo řízení investičních, především stavebních projektů - výhodou
- dobrá znalost práce na PC (Word, Outlook, Excel, schopnost práce s internetem)
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Nabízíme:
- osobní ohodnocení, stravenkový paušál, sick days, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění a další finanční i nefinanční benefity

Písemné přihlášky doručit do 13.5.2024 do 17:00 hod v zalepené obálce, označené textem: Neotvírat - výběrové řízení na místo referen/ka projektů a investic"

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 24 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon487 882 413