ZpětVycentrovat mapu

Elektrikár v Holandsku/Nemecku (607€/týždeň/v čistom)

Nabídka práce na volnou pozici pro DK Recruitment Services.

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: němčina aktivněangličtina aktivně
  • lokalita: P. Dobsinskeho 1943, Rimavska Sobota (Rimavská Sobota), 97901, Slovensko
  • Přidáno: 11. 7. 2022

Máte skúsenosti ako elektrikár, tak hľadáme práve Vás.
Pracuje sa v rôznych lokalitách po celom Holandsku alebo Nemecku pre veľké firmy.
Zmluva je na dobu neurčitú.

Pracovná náplň zahŕňa:
– Elektroinštalácie
– Elektromontáž
– Ťahanie káblov
– Skladanie, káblovanie a zapájanie rozvádzačov
– Rôzne montážne práce
– Prácu s technickými nákresmi

Ponuka a benefity:
– Mzda €607 v čistom/týždeň
– Nadčasy sú platené za príplatok 50%-100%
– Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
– Zdravotné poistenie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
– Nástupný bonus 400€
– Odmena za odporučenie kandidáta 500€
– 25 dní platenej dovolenky
– Organizujeme medzinárodný VCA kurz bezpečnosti pri práci pre zamestnancov (platnosť 10 rokov)
– Holandská pracovná zmluva
– Pomoc s registráciou v krajine

Požiadavky:
– Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
– 2+ roky skúseností v danom obore
– Vodičský preukaz, skupina B
– Vlastné auto je veľkou výhodou, nie podmienkou
– Vlastné náradie je veľkou výhodou, nie podmienkou
– Platný certifikát alebo osvedčenie
– Vhodné len pre kandidátov s občianstvom EU alebo platným pracovným povolením v krajine výkonu práce

Informácie:
V prípade záujmu nám zašlite e-mailom:
– Podrobne rozpísaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku
– Výučný list, certifikáty, vyhlášky
– Fotodokumentáciu vašich prác