ZpětVycentrovat mapu

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Nabídka práce na volnou pozici pro KOVO JUHÁSZ, spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Strojnická 49, Stod, 33301
  • Přidáno: 19. 5. 2024

Prodavači ostatního zboží v prodejnách:

UpresnujiciInformace(Co vás čeká

Stanete se součástí malého týmu v obchodě s hutním materiálem, železářským sortimentem a vybavením pro řemeslníky, lesáky a zahradníky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme technické či obchodní vzdělání nebo praxi v podobném oboru.

Nutná dobrá komunikace se zákazníky a ochota vyjít mu maximálně vstříc.

Znalost práce na PC.

Praktické uvažování.

Co vám můžeme nabídnout

Jednosměnný provoz. Když sobota, tak jen od 8 do 12 (1 - 2 v měsíci)

Pravidelný nezpožděný výdělek. Po zapracování až 42.000,- Kč

Stravenky v hodnotě 194,- Kč/den.

Karierní růst - v případě zájmu, pracovitosti a ochoty, po zapracování se můžete stát vedoucím prodejny s výhodami s tím spojené.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 32 000 – 42 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon603 431 453