ZpětVycentrovat mapu

Specialisté, metodičtí poradci pro výuku cizích jazyků

Nabídka práce na volnou pozici pro Základní škola v Oboře.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Na Výsluní 363, Bradlec, 29306
  • Přidáno: 23. 12. 2023

Specialisté, metodičtí poradci pro výuku cizích jazyků:

UpresnujiciInformace(Prvotní kontakt:
e-mail: info@zsvobore.cz

Jsme soukromá základní škola se sídlem na Bradleci u Mladé Boleslavi a v současné době rozšiřujeme tým lektorů cizích jazyků a vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Učitel/ka ŠJ - 2. stupeň
Náplň práce:
- výuka španělštiny ve skupině 15ti dětí (8.-9. ročník) - jedná se o mírně pokročilou skupinu, která se španělštině věnovala dva roky nejen s podporou učebnice EXPLORA
- hledáme lektora, který na toto naváže a nezalekne se skupinky adolescentů se všemi aspekty, které toto období přináší
- jednalo by se o jeden 90ti minutový blok týdně v dopoledních hodinách (na dni jsme schopni se domluvit dle vzájemných možností)

Požadavky:
- předchozí praxe s výukou španělštiny u dětí
- vedení výuky zábavnou formou, respektující přístup k dětem, podpora jejich individuality
- uvítáme zájem o Montessori pedagogiku
- energická osobnost s vysokým nasazením, pozitivním přístupem k dětem, práci a životu

Nabízíme:
- práci na DPP - vše po domluvě dle vzájemných možností
- příjemné pracovní prostředí malé inovativní školy v krásném prostředí
- podporujeme možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- pozice vhodná i pro studenty VŠ, rodiče na mateřské dovolené, aktivní důchodce nebo lektory na volné noze

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosíme o zaslání životopisu na adresu: info@zsvobore.cz

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 300 – 400 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon777 725 901