ZpětVycentrovat mapu

Stavební a provozní elektrikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Potoční 911, Sedlčany, 26401
  • Přidáno: 5. 4. 2024

Stavební a provozní elektrikáři:

UpresnujiciInformace(Pozice:Údržbáři - elektrikáři
Kontakt:Procházka Pavel, tel.: 607 050 479, e-mail: mzdy@pejsuvmlyn.cz
První kontakt osobně, telefonicky od 7:00 - 14:00,nebo e-mailem.
Náplň práce:
provádět předepsanou údržbu strojů a zařízení, nákladky výrobků
Požadujeme:
osvědčení na vysokozdvižný vozík - můžeme zajistit, elektrikářská osvědčení, řidičský průkaz skupiny B.
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál, firemní benefity
Nástup možný ihned. Mzda: 50 000,- Kč
Místo výkonu práce: Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o., Potoční č.p. 911, Sedlčany

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon607 050 479