ZpětVycentrovat mapu

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Faurecia Plzeň s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Logistická 153, Úherce, 33023
  • Přidáno: 26. 2. 2021

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci:

UpresnujiciInformace(místo výkonu práce: Úherce, Logistická 153
Požadavky:
- Praxi s dlouhými vidlemi (možnost dodělat oprávnění na VZV)
- Ochotu pracovat v třísměnném provozu
- Spolehlivost
Pracovní náplň:
- Nakládání a vykládání kamionů
- Kontrola dokumentace
- Skenování hotových výrobků
Benefity:
- Náborový příspěvek 7 000 CZK
- Stravování zdarma
- Ubytování ZDARMA po dobu 3 měsíců , poté 121 Kč/DEN
- Příspěvek na dopravu nebo svoz firemním autobusem
- Služby fyzioterapeuta přímo na pracovišti
- 25 dní dovolené

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 23 000 – 25 800 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon720 748 788