ZpětVycentrovat mapu

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro T-Industry-Parts s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Zlatohorská 103/4, Vrbno pod Pradědem, 79326
  • Přidáno: 20. 8. 2023

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů:

UpresnujiciInformace(POŽADUJEME
Znalost čtení výkresové dokumentace
Samostatnost, rozhodnost a spolehlivost
Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
Orientaci v měření
Ochota a schopnost pracovat přesčas nebo o víkendu v případě potřeby
Zkušenost s CNC stroji výhodou
Znalost Solid Edge 2D CAD výhodou

NÁPLŇ PRÁCE
Obsluha CNC pálícího stroje - plasma Swift Cut
Programování a zpracování výrobků dle výkresové dokumentace
Práce v Solid Edge 2D CAD
Podílení se na vývoji a zlepšování procesu výroby
Spolupráce při tvorbě cenových nabídek
Základní kontrola dílů dle výkresové dokumentace
Čištění přiděleného výrobního stroje
Řezání materiálu na pile, vrtání, broušení
Obsluha vysokozdvižného vozíku
Dokončovací práce - odjehlování, balení apod.

NABÍZÍME
Práci na HPP
Pracovní doba dle dohody, možná práce na dvousměnný provoz
Roční odměny a další výhody
Spolupráci s malým týmem kolegů
Nástup možný dle dohody
Možnost dalšího vzdělávání
Roční odměny

Hlásit se na e-mail kristyna@t-industry-parts.com nebo na tel. č. 776 080 897)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 30 500 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon776080897