Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Nabídka práce na volnou pozici pro Flexfill s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Siřejovická 1213, Lovosice, 41002
  • Přidáno: 28. 3. 2024

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená:

UpresnujiciInformace(Pracovní náplň:
" Obsluha mixovacích a plnících linek
" Zajištění výroby podle plánu
" Organizace práce a udržování pořádku na pracovišti

Očekáváme:
" Praxe ve výrobní společnosti vítána
" Čistý trestní rejstřík
" Zodpovědnost, pracovitost
" Manuální zručnost

Nabízíme:
" Možnost pracovat v nadnárodní společnosti s hlavním sídlem v USA
" Zaměstnání v perspektivním oboru
" Firemní výhody (dovolená navíc, životní pojištění, penzijní připojištění, stravovaní/ stravenky, příspěvek na volno časové aktivity, jazykove kurzy…)
" Jednosměnný provoz na ranní směnu

Zaměstnanecké výhody : dovolená navíc, životní pojištění, stravenky, penzijní připojištění, sport
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné