ZpětVycentrovat mapu

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Nabídka práce na volnou pozici pro BM ČESKO s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: 17. listopadu 2261, Frýdek-Místek, 73801
  • Přidáno: 7. 2. 2024

Prodavači ostatního zboží v prodejnách:

UpresnujiciInformace(z:5/2/2024 a:22/3/2024
Prodavači oddělení barev a domácích potřeb. Pracovní doba pondělí až neděle v rámci otevírací doby 8-20 hod., dle dohody se zaměstnavatelem. Pracovní pozice vhodná i pro absolventy škol.
Pracovní náplň:
- starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzicky náročné)
- SOU/SŠ vzdělání
- samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce i o víkendech
- předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- HPP (smlouva na 3 roky)
- mzda dle odvedené práce, prodejnosti a výsledků
- další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Kontakt telefonicky, emailem.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)