ZpětVycentrovat mapu

Zdravotní laboranti

Nabídka práce na volnou pozici pro Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Na Kabátě 229, Ústí nad Labem, 40011
  • Přidáno: 21. 3. 2024

Zdravotní laboranti:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
Měření a vyšetřování ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž)
Vyhodnocování podkladů a anamnestických údajů, vypracování protokolů
Poradenská a konzultační činnost
Požadujeme:
SŠ/ VŠ vzdělání v oboru Zdravotní laborant nebo Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví
VŠ přírodovědného zaměření + akreditovaný kvalifikační kurz
Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Zdravotní laborant nebo Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví - vítána
Dobrá znalost práce na PC
Základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost
Aktivní řidič, držitel ŘP skupiny B
Místo výkonu práce - Na Kabátě 229, Ústí nad Labem
Nabízíme:
Plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené + 3 sick day, stravenkový paušál
Kontakt: e-mailem

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 28 000 – 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon482411655