ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Č.O.B. slévárna s. r. o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Beňov 214, Beňov, 75002
  • Přidáno: 9. 5. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Nástup možný IHNED. Možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní doba 06:00 - 14:30hod.

Náplň práce:
Údržba strojů ve slévárně, zámečnické práce, údržba budov a areálu

Požadavky:
praxe vítána, ale není podmínkou - zaučíme

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Roman Vukva
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: rbukva@slevarna-cob.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 07,00 - 14,30hod.) na čísle 604 234 788 v pracovní dny od 7:00 do 17:00

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon604234788