ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Explosia a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Švermova 874, Slatiňany, 53821
  • Přidáno: 29. 7. 2023

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Slatiňany
NÁPLŇ PRÁCE: opravy a údržba stavebních strojů
POŽADAVKY: vzdělání - obor automechanik nebo opravář strojů, praxe 2 roky, znalost konstrukce stavebních strojů, svářečský a strojnický průkaz výhodou, řidičský průkaz, sk. B, zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav, výpis z trestního rejstříku
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Odměny - čtvrtletní, roční, při pracovním a životním výročí, za doporučení nového zaměstnance 7 000 Kč, zkrácená pracovní doba 7,5 h., 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění 900 Kč měsíčně, očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě, příspěvek na dětské aktivity, poukázky unišek a další.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon736 505 950