ZpětVycentrovat mapu

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Nabídka práce na volnou pozici pro ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Nádražní 286/8, Boskovice, 68001
  • Přidáno: 23. 12. 2021

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob:

UpresnujiciInformace(Náplň práce
Linková přeprava cestujících v okolí Boskovic, Blanska.
Požadujeme
* řidičský průkaz sk. D
* profesní průkaz
* kartu DGT
* zdravotní způsobilost
Nabízíme
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* průměrnou mzdu 40.000 Kč + diety 2.500 Kč
* motivační složku za PHM
* benefity: úhrada pojistky z výkonu povolání, chytrý mobilní telefon + sim karta s hrazeným tarifem vč. internetu, cestování firemními autobusy ZDARMA, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, firemní půjčka atd.
Nemáte řidičský průkaz skupiny D? Nevadí, získat ho můžete přes naší společnost.
Zaměstnanecké výhody: cestování firemními autobusy zdarma pro celou rodinu, sleva na PHM, příspěvek na dětský tábor, stabilizační půjčka, flexipasypenzijní pojištění 100 Kč, mob. telefon s hrazeným tarifem …
Kontakt možný osobně na adrese: Nádražní 286/8, 680 01 Boskovice, telefonicky v čase 7.00-14.00 hod na č. 606773222 nebo na e-mail. adrese: personalni@icomtransport.cz)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 39 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon606773222