ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělníci výrobků z kovů

Nabídka práce na volnou pozici pro KV Final s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Doubí 44, Čtveřín (Doubí), 46345
  • Přidáno: 6. 4. 2024

Montážní dělníci výrobků z kovů:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- výroba lisovaných dílů dle příslušných postupů
- identifikace vyráběných dílů předepsaným způsobem
- provádění záznamů do výrobních listů a centrálního systému atd.
Požadujeme:
- SOU vzdělání, nejlépe s výučním listem, případně praxe ve výrobním podniku výhodou
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit
Místo výkonu práce: Doubí u Turnova
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Po-Pá od 7.00 do 15.00 hod.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 23 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 435 914