ZpětVycentrovat mapu

Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby

Nabídka práce na volnou pozici pro BAPA s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hněvotín 410, Hněvotín, 78347
  • Přidáno: 23. 2. 2024

Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby:

UpresnujiciInformace(Kontakt POUZE emailem.
Náplň práce
- Nastavování, vyhodnocování a revize výrobních norem
- Tvorba kalkulací nových projektů/produktů
- Implementace opatření vedoucích k plnění stanovených cílů (produktivita, zmetkovitost, OEE…)
- Správa a optimalizace výrobních procesů, vyhledávání a eliminace úzkých míst
- Identifikace a realizace projektů úspor
- Zastupitelnost manažera nákupu - zajištění objednávek surovin a materiálů - v době jeho nepřítomnosti
Požadujeme
- Minimálně SŠ vzdělání
- Vzdělání v oblasti potravin/potravinářské technologie výhodou
- Aktivní, zodpovědný za precizní přístup k řešení problémů, přidělených úkolů, projektů pro dosažení cílů společnosti
- Ochota učit se novým věcem, samostatnost, flexibilita
- Vhodné i pro absolventy
Nabízíme:
- Zázemí úspěšné potravinářské firmy
- Perspektivní a stabilní zaměstnání
- Práci na plný úvazek, rovnoměrná denní pracovní doba
- Možnost seberealizace
Firemní benefity: dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, závodní stravování, cafeterie, splnění měsíčního fondu, pitný režim zdarma
Vhodné i pro absolventy
Nástup: Dohodou)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou