ZpětVycentrovat mapu

Osteolog

Nabídka práce na volnou pozici pro NIDO Medical s. r. o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Neklanova 1806, Roudnice nad Labem, 41301
  • Přidáno: 22. 1. 2024

NIDO MEDICAL s. r. o. hledá pro nově vznikající denzitometrické ordinace  lékaře - OSTEOLOGA

Hlavní náplň práce:
Vyhodnocování popisu snímku radiologem a nastavování léčebných postupů

• odborná způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb. k výkonu zdravotnických lékařských povolání
• Zájem o příslušný obor
• výborné komunikační dovednosti pro zajištění odpovídající odborné a vysoce kvalitní péče o pacienta
• vstřícný a empatický přístup k pacientům
• profesionální vystupování a osobní motivace
• týmový duch a schopnost vzájemné spolupráce
• odpovědnost, rozhodnost a spolehlivost
Nabízíme:
Nástupní plat od 100 000 - 130 000 Kč
Pracovní úvazek a benefity dle dohody
Moderní pracoviště: Roudnice nad Labem
Ordinace od léto 2024
Termín začátku spolupráce od  léto 2024
Bližší info na osobním pohovoru, zájemci o nabízenou pozici mohou volat na tel.: 724 506 167
Své CV zašlete na adresu: info@nidomedical.cz
Těšíme se na setkání s Vámi! www.nidomedical.cz