ZpětVycentrovat mapu

Montéři kovových konstrukcí

Nabídka práce na volnou pozici pro ELEKTRO MOSEV spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Vážní 1171, Hradec Králové, 50003
  • Přidáno: 4. 9. 2019

Montéři kovových konstrukcí:

UpresnujiciInformace(ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE PRO VÝROBU VÝTAHOVÝCH KABIN
- Místo výkonu práce: Vážní č.p. 1171, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pracovní doba 06:00 - 14:30
- Náplň práce: jedná se o výrobu nových výtahů-zámečnické prvky a jejich sestavování
- Požadujeme: min. základní vzdělání; praxe v zámečnické výrobě - vítána
- Nabízíme: jednosměnný provoz, placené přesčasy, mzdový nárůst, stravenky
- V případě zájmu nás můžete osobně na výše uvedené adrese, telefonicky, případně e-mailem
- Kontaktní osoba: p. Matese, tel.: 775 710 516 (volat 06:00 - 15:00 hod.), e-mail: mates@elektromosev.cz)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 20 000 – 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon775 710 516