ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro AGF Food Logistics, a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Modřice
  • Přidáno: 23. 9. 2023

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(První kontakt: telefonicky

Pracovní náplň
• Nakládka a vykládka potravinářského zboží a přepravních obalů
• Příprava a roztřídění zboží k expedici
• Manipulace se zbožím v rámci skladu

Požadujeme
• Organizační schopnosti a smysl pro pořádek
• Komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost
• Základní znalost práce na počítači (email, excel, word)
• Znalost skladového hospodářství vítána
• Řidičský průkaz skupiny B nebo C výhodou (pokud ŘP sk.C nemáte a budete mít o něj zájem, tak Vám jej zprostředkujeme)

Zaměstnanecké výhody:
• Zajištění dopravy z Brna a blízkého okolí do a ze zaměstnání
• Pracovní smlouva po zapracování na dobu neurčitou
• Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
• 25 dní dovolené
• Stravenky
• Zaměstnanecký balíček (složen z masných a uzenářských výrobků) dvakrát měsíčně
• Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
• Pololetní a roční odměny
• Odměny při pracovních výročích a odchodu do starobního důchodu
• Benefitní program pro zaměstnance "Benefit plus" (sleva na cestování, ubytování, zážitky, atd.)
• Výhodné ceny za péči v lékařských zařízeních Future Life
• Zákaznická karta do řetězce velkoobchodu Makro Cash & Carry
• Výhodné volání od operátora O2 i pro rodinné příslušníky
• Palivová karta na tankování v síti čerpacích stanic MOL se slevou 1 Kč / litr paliva
• Sleva na nákup nového osobního vozu Škoda a KIA nebo možnost operativního leasingu

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 35 000 – 37 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon702 247 086