ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro SIGNUM spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Za Kosteleckou 4189, Prostějov, 79601
  • Přidáno: 25. 11. 2023

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(CZ ISCO 72223. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Mgr. Kučera, tel.: 702 108 394, e-mail: vladimir.kucera@signumcz.com. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. Pracoviště: Za Kosteleckou 4189, Prostějov.
Náplň práce: údržba strojů, zařízení a budov.
Požadujeme: samostatnost, odpovědnost nutná, řidičské oprávnění sk. B.
Výhodou: oprávnění dle vyhl. 50/1978 Sb., odst. 5, praxe údržbáře ve výrobním provozu.
Nabízíme: odpovídající mzda dle znalostí, dovedností a praxi, 5 týdnů dovolené, pracovní smlouva na dobu neurčitou.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 35 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon702108394