ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro VÍTKOVICE, a.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Vítkovice 3020, Ostrava (Bělský Les), 70300
  • Přidáno: 30. 8. 2023

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(1. kontakt e-mailem na adresu denisa.malinova@vitkovice.cz

Požadavky:
- vhodné i pro absolventy, praxe výhodou
- manuální zručnost
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- aktivní přístup, zodpovědnost a samostatnost

Pracovní náplň:
- zámečnické práce
- stěhovací a údržbářské práce
- údržba a opravy strojů, svěřeného majetku
- drobné stavební úpravy

Zaměstnanecké výhody4): Nabízíme:
- týden dovolené navíc
- zkrácená pracovní doba bez snížení mzdy
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na životní pojištění
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- odpovídající finanční ohodnocení
- výplatu ve stanoveném výplatním termínu
- poskytování osobních ochranných pracovních pomůcek

VÍTKOVICE, a.s. si cení kvalifikovaných a zodpovědných zaměstnanců.
Umožňuje jim další vzdělávání a podporuje jejich osobní a kariérní rozvoj.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)