ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci ostrahy, strážní

Nabídka práce na volnou pozici pro ČOS - Česká ochranná společnost a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Staříč
  • Přidáno: 27. 1. 2022

Pracovníci ostrahy, strážní:

UpresnujiciInformace(A16  z:25/1/2022  (vyhrazeno pro OZP) a:7/3/2024
PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT.
Náplň práce:
- jedná se o zajímavou práci v příjemném kolektivu týkající se ostrahy objektu a to:
- výjezdem na objekty v blízkém okolí dle plánu kontrol a reakce na alarmy.
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
- možnost dlouhodobého zaměstnání
- získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance
- pochopení a příjemné jednání.
V případě zájmu prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Na telefonní hovor po 16:00 hodině reagujeme následující den.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 19 500 – 23 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon731 435 435