Pracovník údržby strojů a zařízení / Provozní elektrikář - Kuřívody v Ralsku

Nabídka práce na volnou pozici pro KV Final Ralsko s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Kuřívody 618, Ralsko, 471 24
  • Přidáno: 2. 2. 2023

Chceš dělat STROJAŘINU na světové úrovni a stát se tak součástí úspěšného týmu?
Chceš se podílet na zprovoznění nových strojů?
KV Final Ralsko s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů a sestav pro automobilový průmysl. Do našeho týmu v Ralsku - Kuřívodech hledáme nové kolegy:

Pracovník údržby strojů a zařízení / Provozní elektrikář

Náplň práce:
- podílí se na zprovoznění nových strojů a zařízení
- provádí preventivní opravy strojů a zařízení, záznamů o provedených činnostech a sledování spotřeby náhradních dílů
- provádí operativní opravy strojů a zařízení dle požadavků příslušného vedoucího a realizuje instalaci nebo spolupráci na instalaci nových strojů a zařízení
- zajištění provozuschopnosti strojů a zařízení včetně bezporuchového chodu a bezpečného provozu
- zajišťování středních i generálních oprav strojů a zařízení
- provádí denní kontroly strojů dle plánu údržby
- zápisy elektronické evidence úkonů

Požadujeme:
- ÚSO vzdělání, oboru elektro / strojírenství, případně dostatečná praxe v oboru
- vyhláška 50/78 Sb, § 6
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné rostoucí společnosti
- hrubá měsíční mzda od 30.000 Kč do 50.000 Kč
- zaměstnání na 3 směnný provoz
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- hrazené očkování proti chřipce
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměna za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Místo výkonu práce: Ralsko - Kuřívody

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace: pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera