ZpětVycentrovat mapu

Specialisté v oblasti marketingu

Nabídka práce na volnou pozici pro ALEXANDER ELECTRIC s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Štěrboholská 1307/44, Praha, 10200
  • Přidáno: 30. 4. 2020

Specialisté v oblasti marketingu:

UpresnujiciInformace(
Náplň: Úzká spolupráce s distributorami v Rusku, projektové řízení, prezentace produkci (online prezentace, marketingové akce spojené s rozvojem produktového portfolia a psaní reklamních textů a članků), předprodejní konzultace k projektům zákazníků, spolupráce na tvorbě strategie uvedení produktů, monitoring trhu a produktových aktivit konkurence. Požadavky: VŠ vzdělání (humanitarní zam.-vyhodou), zkušenost s prodejem v oblasti zdrojů elektrického napájení v trvání min.5 let, znalost RJ podminkou, dobré organizační a vyjednávací schopnosti, práce s PC

Angličtina - Pasivní
Ruština - Aktivní

web společností: https:/www.aeps-group.cz

Zaměstnanecké výhody4): odměny za výkon a snahu
podílení se na různorodých projektech
profesní růst a získání unikátních zkušeností

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)