Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

Nabídka práce na volnou pozici pro AGRA GROUP a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Třída B. Smetany 1332, Nový Bydžov, 50401
  • Přidáno: 12. 5. 2021

Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků):

UpresnujiciInformace(OBSLUHA OSTATNÍCH MANIPULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ (KROMĚ OBSLUHY VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ)
- Místo výkonu práce: Třída B. Smetany č.p. 1332
504 01  Nový Bydžov
- PP na dobu určitou (1.10.2021 - 30.9.2023)
- Náplň práce: obsluha manipulačních zařízení
- Požadujeme: kladný přístup k práci, spolehlivost, dobrý zdravotní stav

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Vít Martin Ing., MBA, tel.: 722 964 396, e-mail: martin.vit@agra.cz

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 20 160 – 26 208 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 406 723