ZpětVycentrovat mapu

Vedoucí provozu školních jídelen a menz

Nabídka práce na volnou pozici pro Mateřská škola Slaný ,Vítězná 1578, okres Kladno.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Vítězná 1578, Slaný, 27401
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Vedoucí provozu školních jídelen a menz:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
- Orientaci v základech účetnictví.
- Normování potravin.
- Uživatelskou znalost práce na PC - kancelářské programy Word, Excel, VIS PLZEŇ .
- Znalost trendů racionální a zdravé výživy, normování a kalkulace stravy, sestavování jídelníčků.
- Znalost předpisů školního stravování včetně předpisů hygienických a dalších souvisejících
předpisů.
- Orientaci v platné legislativě, aktualizace směrnic pro ŠJ.
- Komunikativnost, spolehlivost, příjemné vystupování, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat, samostatnost.
- Morální a právní bezúhonnost.

Náplň práce:
- sklad (normování, objednávky, příjem zboží, uzávěrka měsíce, HACCAP, vedení finanční limitu potravin, vedení spotřebního koše...)
- objednávání potravin
- stravné (evidence strávníků, zpracování a vyúčtování stravného, měsíční uzávěrka)
- vedení zaměstnanců školní jídelny
- odpovědnost za dodržování hygienických opatření ve školní jídelně

Nabízíme:
FKSP - zaměstnanecké výhody.

Kontakt telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 15 804 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon608 767 632