ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro Mr. Mousa s.r.o..

  • vyžadováno: praxe
  • lokalita: Smetanova 970, Vsetín, 75501
  • Přidáno: 4. 8. 2022

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(PRODEJCI V RYCHLÉM OBČERSTVENÍ *
POŽADUJEME: Praxe v rychlém občerstvení není nutná, zaučíme. Požadujeme zdravotní průkaz.
NÁPLŇ PRÁCE: Přímý prodej zákazníkům, příprava salátů, dresinků, jednoduchých jídel, nebo opékání masa (kebab) z připraveného polotovaru.
NABÍZÍME: Firemní stravování.
PRVNÍ KONTAKT: Osobně na pracovišti: Smetanova č.p. 970, Vsetín 755 01. Telefonicky pouze ve středu od 10:00 do 13:00 na tel.: 605 991 899, případně emailem na adresu: mousa@mousa.cz
Ov.e.: 23.8.2023)

Vyžadované vzdělání: Bez vzdělání
Hrubá mzda: 19 700 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon605 991 899