ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci přípravy tisku

Nabídka práce na volnou pozici pro Amcor Flexibles Prostějov s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Háj 390, Kralice na Hané, 79812
  • Přidáno: 12. 10. 2023

Pracovníci přípravy tisku:

UpresnujiciInformace(CZ-ISCO 73210.
Kontakt e-mail: aneta.jaresova@amcor.com
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Náplň práce: příprava grafických dat pro účely flexotisku a hlubotisku, komunikace mezi oddělením předtiskové přípravy a technology, úsekem lepení štočků a dodavateli štočků nebo hlubotiskových válců, objednávání podle plánu tisku, podílení se na řešení reklamací, komunikace v anglickém jazyce
Požadujeme: pokračilé dovednosti v rámci programového balíku Adobe (Illustrator, Photoshop, Acrobat pro)
Nabízíme: 25 dní dovolené, flexipassy, závodní stravování)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka