ZpětVycentrovat mapu

Dopravní dispečeři

Nabídka práce na volnou pozici pro Beskyd Fryčovice, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Fryčovice 606, Fryčovice, 73945
  • Přidáno: 8. 5. 2024

Dopravní dispečeři:

UpresnujiciInformace(z:3/5/2024  a:13/5/2024
Pracovní náplň:
- řídí a plánuje denní/měsíční dispečink vozidel střediska, vozidel vlastních i externích
- zpracovává podklady pro vyúčtování dopravy na jednotlivá střediska a pro vyúčtování přepravy pro ostatní smluvní partnery
- zodpovídá za stav vozidel, strojů a zařízení a jejich veškeré pravidelné prohlídky vyplývající z jejich provozu
- zajištuje servis a plánuje reprodukci flotily
- provádí kontrolu dodržování teplotního řetězce při přepravě zboží
- provádí vyhodnocování spotřeby PHM, nákladů a vytíženost
- koordinuje vykládku a nakládku expedovaného zboží a surovin.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- praxe v dopravě výhodou, znalost pravidel vyplývající provozu dopravy, AETR
- organizační a řídící schopnosti
- samostatnou práci na PC - MS Office
- řidičský průkaz kategorie B , ŘP skupiny C výhodou
- časovou flexibilitu
- ochotu se učit novým věcem.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení
- stravenky, penzijní připojištění.
Kontakt telefonicky, emailem.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 35 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 842 566