ZpětVycentrovat mapu

Pomocní dělníci ve výrobě

Nabídka práce na volnou pozici pro POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: 5. května 2467, Varnsdorf, 40747
  • Přidáno: 7. 2. 2024

Pomocní dělníci ve výrobě:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s. - provozovna VARNSDORF, 5. května č.p. 2467
407 47

Požadavky:
- Spolehlivost, časovou flexibilitu, důslednost.
- Praxe v potravinářství vítána.
- Zodpovědnost za kvalitu sýrů a dodržování technologických postupů,

Náplň práce:
- Provádí záznamy průběhu výroby, zajišťuje měření a vážení objemu a množství vyráběného sýra,
- Komunikuje s ostatními kolegy ve výrobě o aktuální situaci a dalších plánech výroby.
- Práce s těžšími břemeny (vhodnější pro muže)

Nabízíme:
- Stabilní zázemí české firmy
- dlouhodobá a perspektivní práce
- podpora při zaškolení
- navíc 13. plat, příspěvek na dojíždění, dotované stravování
- příspěvek na penzijní připojištění, ocenění při životním a pracovním jubileu
- firemní akce

Kontakt: Culková Věra, nejříve e-mailem, popř. osobně na adrese provozovny v pracovní dny 7:30 - 15:00 hod. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 20 000 – 22 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon727973303