ZpětVycentrovat mapu

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro ALIKA a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Čelčice 164, Čelčice, 79823
  • Přidáno: 10. 1. 2024

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení:

UpresnujiciInformace(MÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Kontaktní osoba Mezuliánková Hana Bc., tel.: 588 003 713, e-mail: personalistika@alika.cz
Pracovní doba: 6:00-14:15, 13:45-22:00

Požadujeme: vzdělání v oboru elektro - slaboproud, mechanici, seřizovači, NV 194/2022 paragraf 6 (dříve vyhláška 50) PODMÍNKOU, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost. Výhodou je zkušenost s údržbou strojního zařízení.

Náplň práce: pravidelná kontrola a případný servis auto a poloautomat. balících linek, řešení technických problémů balících linek, chystání a nastavení linek na provoz, technická výpomoc jednotlivýcm pracovištím.

Nabízíme: zaškolení, odměny, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, příspěvek na dojíždění až 1500 Kč, dotované závodní stravování, možnost ubytování v areálu firmy)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon588 003 713