ZpětVycentrovat mapu

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Nabídka práce na volnou pozici pro START Zelený s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Brtnice
  • Přidáno: 13. 4. 2024

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- organizace a řízení stavby dle technické dokumentace
- koordinace subdodavatelských firem a vlastních pracovníků
- kontrola odvedené práce
- vedení stavebního deníku

Požadavky:
- orientace v chodu stavebního provozu
- ochotu rozšiřovat si znalost v oboru
- časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu
- odpovědnost, pečlivost, samostatnost
 Praxe na obdobné pozici vítána.

Nabízíme:
- zaškolení zkušeným kolegou, zázemí stabilní společnosti, dlouhodobou práci na HPP,

První kontakt e-mailem.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 35 000 – 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka