Lékař / Oftalmolog Milovice – možnost ubytování, případně služebního vozu

Nabídka práce na volnou pozici pro KEEP-IN-TOUCH s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Milovice, 28924
  • Přidáno: 19. 9. 2023

Máte zájem realizovat se na špičkovém pracovišti s nejmodernějším vybavením v rámci očního lékařství?
Máte specializaci v oboru oftalmologie, případně oftalmologický kmen či brzkou vidinu jeho dokončení?
Čekáte, že Vaše práce bude adekvátně finančně ohodnocena včetně pravidelného navyšování, náborového příspěvku a řady benefitů? Je pro Vás důležité zázemí, perspektiva i kolektiv?
Pak nám o sobě dejte vědět, rádi podáme podrobnější informace a domluvíme se na dalším postupu!
Pokud víte spíše o někom jiném, budeme rádi za případné sdílení. Děkujeme.

Nabízíme:
• nadprůměrnou mzdu dle individuální domluvy a pravidelným navyšováním a pravidelnými bonusy
• možnost ubytování v blízkosti pracoviště dle vlastního výběru, případně příspěvek na ubytování
• v případě dojíždění plně hrazené cestovní výdaje nebo služební vůz
• náborový příspěvek vyplacený po zkušební době / při plném úvazku
• příspěvek na stravování
• příspěvky na pojištění
• systém Cafeterie
• dovolenou navíc
• hrazené účasti na kongresech, konferencích či dalších odborných akcích
• možnost domluvit se na délce úvazku

Náplň práce:
• provádění všeobecných oftalmologických vyšetření v rámci ambulantního provozu

* povinná položka

Telefon608225950