ZpětVycentrovat mapu

Technici dispečeři strojírenské výroby

Nabídka práce na volnou pozici pro FOREZ s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Ostrov 2, Ostrov, 56122
  • Přidáno: 6. 9. 2023

Technici dispečeři strojírenské výroby:

UpresnujiciInformace(NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Náplň práce:
Technické vedení nových projektů: stanovení základních zadávacích podmínek pro výrobu nástrojů a zařízení s ohledem na dosažení požadované kvality a produktivity, úzká spolupráce s vedoucím projektu.
Technická podpora výroby: navrhování změn technologických postupů s požadavkem na snižování nákladů, zlepšení produktivity, zkvalitnění výroby, stanovení nápravných opatření týkající se procesu výroby, jako prevenci pro zabránění reklamací od zákazníků.
Uváděná mzda je dle praxe a zkušeností.

Požadavky:
Střední vzdělání technického směru, orientace ve výkresové dokumentaci, orientaci v nástrojích FMEA, SPC, znalost práce s PC (Microsoft Office), pasivní AJ/NJ výhodou, řidičský průkaz B.

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, sportovní a kulturní akce.

KONTAKT: e-mailem )

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 35 000 – 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon775 752 763