Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii

Nabídka práce na volnou pozici pro Wotan Forest, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Havlíčkova 580, Borohrádek, 51724
  • Přidáno: 11. 2. 2024

Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii:

UpresnujiciInformace(Kontakt zasláním životopisu na e-mail kariera@wotan.cz.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání (technického směru)
- praxe v dřevařském oboru vítána
- orientace v technické dokumentaci
- znalost MS Office
- praxe s vedením týmu (cca 5-10 lidí)
- samostatné myšlení a rozhodování
- schopnost organizace práce, zodpovědný přístup
- řidičský průkaz sk. B (VZV výhodou).
Náplň práce:
- řízení výrobních procesů a zaměstnanců
- vedení výrobních procesů, výrobní dokumentace
- kontrola kvality práce, administrativa.
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, stravenky
- příplatky za přesčasy nad rámec ZP
- bonus za odpracované roky a životní jubilea
- možnost bezplatného vzdělávání a profesního růstu
- další slevové programy pro zaměstnance
- měsíční mzda dle zkušeností
- nástup možný ihned.  )

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)