ZpětVycentrovat mapu

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Nabídka práce na volnou pozici pro Sdružení Neratov, z.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Bartošovice v Orlických horách 84, Bartošovice v Orlických horách (Neratov), 51761
  • Přidáno: 23. 2. 2024

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené:

UpresnujiciInformace(Kontakt zasláním životopisu na e-mail petovska@neratov.cz nebo osobně na pracovišti po domluvě.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- základy práce na PC
- kurz pracovníka v sociálních službách výhodou.
Náplň práce:
- práce v chráněném bydlení s lidmi s mentálním postižením
- pracovní doba především v odpoledních hodinách (8,12-ti hodinové směny + pohotovostní služba na pracovišti za příplatek)
- podpora uživatelů v prohlubování a upevňování základních hygienických a společenských návyků
- působí na vytváření a rozvíjení pracovních návyků, manuální zručnosti a pracovních aktivit
- provádí volnočasové aktivity zaměřené na rozvoj osobnosti, zájmů a znalostí
- zpracovává administrativu spojenou s poskytováním sociálních služeb
- je klíčový pracovník 2-5 uživatelů.
Nabízíme:
- možnost zkráceného úvazku 19,37 hod./týdně
- zaměstnanecká sleva na stravu.   )

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 26 700 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon494 530 058