ZpětVycentrovat mapu

Finanční poradci specialisté

Nabídka práce na volnou pozici pro PM Munzar s.r.o.

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: T. G. Masaryka 165/2a, Svitavy, 56802
  • Přidáno: 23. 3. 2024

Finanční poradci specialisté:

UpresnujiciInformace(Hledáme nové parťáky do pobočky Partners banky ve Svitavách. Jde o ryze české poradenskou banku a hned při spuštění je 4. největší bankovní pobočkovou sítí v ČR. U toho nesmíš chybět.??
NÁPLŇ PRÁCE: Do začátku pro tebe máme klienty, o které se budeš starat. Denní náplní bude peče a rozvoj jejich finančního portfolia, budování jejich finančního majetku a ochrana finančního zdraví
POŽADAVKY: Co ti opravdu nesmí chybět? Ze zákona maturita a výpis z rejstříku trestů. Jinak tě musí bavit práce s lidmi a být komunikativní. Zkušenost s finančním trhem je výhodou, ne ale podmínkou. Začni proto budovat své jméno s námi ještě dnes.
NABÍZÍME: Opravdu flexibilní pracovní doba, 30 dní dovolená, firemní IT, možnost firemního vozu, firemní tarif na volání, stravenkový paušál, příspěvky na zaměstnanecké produkty a benefity, přátelská atmosféra, firemní akce, podpora a vzdělání a opravdu spousta dalšího
Možnost zkráceného úvazku na 4-8 hod/týdně.
KONTAKT: emailem, telefonicky - kdykoliv

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 30 000 – 80 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon733 303 505