ZpětVycentrovat mapu

Stavební zámečníci

Nabídka práce na volnou pozici pro TEPLOTECHNA DIS s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Olomouc
  • Přidáno: 15. 2. 2024

Stavební zámečníci:

UpresnujiciInformace(Nástup dle dohody. Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.

Jsme ryze česká rodinná společnost, která působí na trhu 25 let. Zaměřujeme se na realizaci kompletní dodávky žáruvzdorných vyzdívek jak v ČR, tak v zahraničí. Pokud vás baví zajímavá a různorodá práce, tak možná to budete vy, kdo obsadí tuto pozici.
Chcete rozšířit naše řady? Tak čtěte pozorně dál.

Požadovaná kvalifikace:
- Zkušenost s montáží na stavbách
- spolehlivost a manuální zručnost
- ochotu pracovat a cestovat
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
- spolehlivost a zodpovědnost

Náplň práce:
- navařování nerezových kotev pro kotvení žárobetonu
- navařování vynášečích konzol a závěsů pro vyzdívku
- úprava a instalace ocelového bednění na stavbě
- pomocné stavební práce (odlévání žárobetonu do bednění, obsluha torkretovacího stroje, míchačky, instalace izolačních desek, izolačních cihel a vláknitých materiálů)

Nabízíme:
- základní měsíční mzdu 35 000,- až 48 000,- Kč
- celoroční zaměstnání montážního typu po v ČR a zahraniční
- zázemí úspěšné a zavedené firmy na trhu v oblasti žáruvzdorných vyzdívek
- plné diety při výjezdu do zahraničí (35 - 55 Euro/den) a v rámci ČR
- hrazené ubytování na stavbě, doprava služebními auty
- 5 týdnů dovolené
- Roční prémie
- práce montážního typu po ČR a zahraničí
- termín nástupu dle dohody)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné