ZpětVycentrovat mapu

Řezníci a uzenáři

Nabídka práce na volnou pozici pro MAKOVEC a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Smržická 537, Kostelec na Hané, 79841
  • Přidáno: 24. 1. 2024

Řezníci a uzenáři:

UpresnujiciInformace(CZ ISCO 75111. Kontaktní osoba Kočíb Jan Ing., tel.: 777 713 832 (volat Po-Pá 6:00-12:00), e-mail: kocib.j@makovec.cz. Pracovní doba: Po - Pa 6:00-15:00 hod.

Náplň práce: práce v chladu na drůbeží bourárně (práce s nožem při bourání chlazených kuřat a úklidové práce na konci směny)

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme: stabilní práce ve výborném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 144 Kč/hodinu

* povinná položka