ZpětVycentrovat mapu

Operátor výroby – Crottendorf, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs.

  • vyžadováno: praxe
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Crottendorf (Crottendorf, Erzgebirge), 09474, Německo
  • Přidáno: 1. 7. 2021

Operátor výroby – Crottendorf, Německo

Hledáme uchazeče o práci na pozici operátor výroby. Vaším zaměstnavatelem bude celoevropský lídr na trhu, který vyvíjí, vyrábí a prodává kování pro okna a dveře z hliníku, nerezové oceli, mosazi a plastu, hledá uchazeče na pozici operátor výroby. Město Crottendorf leží u českých hranic, tato práce v Německu je tedy ideální na denní dojíždění z oblasti od Chomutova po Karlovy Vary.

Náplň práce na pozici operátor výroby:
-Zajištění chodu linky – příprava, obsluha, závěrečný úklid před předáním další směně
-Obsluha strojů
-Vizuální kontrola hotových výrobků
-Balení hotových výrobků

Požadujeme:
-Ochotu pracovat na směny (3-směnný provoz)
-Zkušenosti na pozici operátora výroby výhodou
-Němčina na úrovni min. A2
-Řidičský průkaz sk. B + vlastní auto výhodou (pro denní dojíždění do zaměstnání)

Jako oprátor výroby dostanete:
-Německá pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
-Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
-Práci v blízkosti příhraničí KV kraje a Chomutova
-Nadtarifní příplatky – za noční, za směnnost atd.
-Moderní provoz, plně automatizovaná linka
-Přátelský a sympatický kolektiv na pracovišti
-Podporu česky mluvící kontaktní osoby po celou dobu trvání pracovní poměru

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám.
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte Barboru Havlinovou z personální agentury Starke Jobs v Aue. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru nebo v jiné oblasti, podívejte se na všechny naše nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.