ZpětVycentrovat mapu

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Nabídka práce na volnou pozici pro LIBOR HABÁŇ AUTODOPRAVA s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: ruština aktivně
  • lokalita: Troubky 900, Troubky, 75102
  • Přidáno: 7. 3. 2019

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
přeprava nákladů do Běloruska a Ruska

Požadavky:
řidičský průkaz sk. C a E; trestní rejstřík bez záznamu; komunikativní znalost ruského jazyka; orientace v celní problematice; profesní průkaz

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Libor Habáň:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: libor.haban@tiscali.cz;
- telefonicky (pondělí až pátek 08,00 - 16,00hod.) na čísle 602 739 621;
- osobně (pouze po předchozí telefon. dohovoru) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: LIBOR HABÁŇ AUTODOPRAVA s.r.o., areál Prekona, Troubky č.p. 900, 751 02  Troubky nad Bečvou )

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 22 200 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602739621