ZpětVycentrovat mapu

Elektrikář, 50.000 Kč bonus

Nabídka práce na volnou pozici pro BOHEMIA RINGS s.r.o. .

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Zámrsk čp.10, Zámrsk, 565 43, ČR
  • Přidáno: 11. 10. 2022

Popis pracovní pozice:
- Podílení se na modernizaci zařízení
- Provádění preventivních kontrol strojních zařízení
- Diagnostika technických problémů a návrhy opatření
- Opravy strojních zařízení
- Různorodé elektrikářské práce

Požadujeme:
- SOU/SŠ v oboru elektro
- Platné oprávnění dle § 6 vyhl.č.50 nebo zák.č.250 a vyhl.č.194
- Praxe nebo zkušenosti v oblasti strojní údržby ve výrobní společnosti
- Práce ve 12h směnách (od 6:00 - 18:00, od 12:00 - 24:00), měsíčně cca 15 směn

Nabízíme:
- Dovolená navíc
- Pravidelné navýšení mzdy (po zaškolení a poté jednou ročně)
- Příspěvek na dopravu ve výši 50%
- Příplatky za práci o víkendu +10% nad rámec zákoníku práce
- Příplatky za práci v noci +5% nad rámec zákoníku práce
- Příplatky za práci přesčas +5% nad rámec zákoníku práce
- Dotované stravování v závodní jídelně ve výši 50%
- Příspěvek na penzijní spoření
- Odměna za doporučení nového kolegy 20 000,-
- Odměna za uskutečněný zlepšovací návrh do výše 30 000,-
- Možnost pravidelného praní firemních oděvů
- Darkové balíčky při životních a pracovních výročích
- Slevové poukazy u našich partnerských e-shopů
- Sleva 50% z ceny produktů výrobce GEOMAG
- Zvýhodněné ceny na lázeňský pobyt pro pojištěnce ČPZP
- Možnost účasti na firemních akcích
- Široká možnost vzdělávání a osobního růstu