ZpětVycentrovat mapu

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Nabídka práce na volnou pozici pro Sociální služby města Žďár nad Sázavou.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Žďár nad Sázavou
  • Přidáno: 15. 3. 2024

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester):

UpresnujiciInformace(Požadavky:
- pečlivost, odpovědnost, odborné znalosti, pozitivní a empatický přístup k pacientům, komunikační schopnosti, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost (očkování proti žloutence typu B)
Nabízíme:
- smysluplnou práci
- poloviční úvazek
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojišťění
- výhodný zaměstnanecký mobilní tarif
- plat dle tabulek a odpracované praxe.
- 25 dní dovolené,
- 3 sick days
Náplň práce: - péče o seniory v domácím prostředí
První kontakt:
- telefonicky Po-Pá
- e-mailem domacipece@socsluzbyzdar.cz
- osobně Sociální služby města Žďár nad Sáz., Domácí péče, Libušínská 13, 591 01 Žďár nad Sázavou
Životopis a motivační dopis zaslat do 30.4.2024
Kontaktní osoba: Ivana Havlíková, vedoucí Domácí péče
Telefon: 778 548 434)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 13 800 – 20 800 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon778 548 434