ZpětVycentrovat mapu

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Horní Dvorce 22, Zahrádky, 37853
  • Přidáno: 8. 5. 2024

Řidiči a obsluha zemědělských strojů:

UpresnujiciInformace(KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
Šlechtitelský chov ovčí nabízí volné pracovní místo na pozici obsluha zemědělské techniky.
Přijmeme obsluhu samojízdného krmného elektro vozu a traktoru John Deere.
Nabízíme:
práce na největší dojné ovčí farmě v ČR; moderní technologie chovu a krmení zvířat
Požadujeme:
řidičský průkaz T,B; flexibilitu a samostatnost v práci, vyučení v oboru
Náplň práce:
- krmení samojízdným krmným vozem
- podestýlání zvířat kloubovým nakladačem
- obsluha traktoru John Deree
- sklizeň sena a senáží
- oprava zemědělské techniky
Pracovní doba: 5 dní v týdnu, 8 hodin denně
- flexibilní pracovní doba

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602411193