ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro NOPEK, a.s..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hrušová 127, Hrušová, 56555
  • Přidáno: 29. 4. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- prodej pekařských výrobků a zboží
POŽADUJEME:
- zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků výhodou
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost
- trestní bezúhonnost
PRACOVNÍ DOBA:
- ranní a odpolední směny (3,30 - 12hod, 11 - 18hod, 1x za 3týdny sobota)
KONTAKT: telefonicky 8 - 14 hodin nebo e-mailem - Matoušková Vladimíra, tel.: 465 467 628, e-mail: obchody@nopek.cz)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 11 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon465 467 628