ZpětVycentrovat mapu

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů

Nabídka práce na volnou pozici pro Groz-Beckert Czech s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nádražní 1098, Valašské Klobouky, 76601
  • Přidáno: 9. 2. 2024

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
vyučen nebo vyučen s maturitou ve strojírenském oboru nebo SPŠS
praxe v oboru - výhodou
flexibilita, přesnost, ochota učit se novému, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost,
Náplň práce: seřizování jednoúčelových strojů na výrobu jehel, včetně samokontroly výrobků
Nabízíme:
Firemní benefity: 13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění aj.
V případě zájmu o uvedenou pozici, zašlete prosím strukturovaný životopis na níže uvedou adresu:
Groz-Beckert Czech s.r.o.
Karla Kadlečková
Nádražní 1098
766 01 Valašské Klobouky
e-mail: karla.kadleckova@groz-beckert.com

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, vlastní rekreační zařízení)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 34 707 Kč/měsíc

* povinná položka