ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělníci výrobků z kovů

Nabídka práce na volnou pozici pro Morávek CZ s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Luční ev.31, Náchod (Bražec), 54701
  • Přidáno: 29. 3. 2024

Montážní dělníci výrobků z kovů:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy bez praxe.

Náplň práce: kompletace ocelových dveří z nařezaných profilů (nejedná se o montážní linku).
Jedná se o fyzicky náročnou práci (zvedání těžkých břemen nad 15 kg).

Požadavky: vzdělání - vyučení v oboru strojní zámečník-výhodou, svářecí průkaz, samostatnost.

Zaměstnanecké výhody: prémie dle výkonu, diety.

Kontakt - pan Zdeněk Kincl, tel.: 774 222 454 (Po-Pá od 06.00 hod. do 14:00 hod.), e-mail.: kincl@moravekcz.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Náchod, Bražec, Luční č. ev. 31 - Po-Pá v době od 06.00 hod. do 14:00 hod.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 140 – 200 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon774 222 454 (Po-Pá od 06:00 hod. do 14:00 hod.)