ZpětVycentrovat mapu

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Masná výroba a uzenářství Bohunice s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Bohunice 32, Bohunice, 38422
  • Přidáno: 10. 1. 2024

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- Rozvoz hotových výrobků zákazníkům
- Kontrola a údržba vozidla

Požadujeme:
- Platný řidičský průkaz skupiny B
- Potravinářský průkaz
- Praxi v oblasti rozvozu
- Zodpovědnost za kvalitu výrobků během přepravy

Nabízíme Vám:
- Jistotu trvalého zaměstnání
- Odměny za dobře vykonanou práci ve výši až Kč 10000,-
- Příjemné pracovní prostředí
- Zaměstnanecké výhody

Kontaktní osoba : pan Lukáš Kratochvíl , email: bohunicesro@seznam.cz, tel. 721 357 922

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon721 357 922